Pokračováním souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu.

Váhy

Bezkonkurenčně nejprodávanějším produktem je <a href="https://www.priceorcan.cz/iso-135-digitalni-kapesni-vaha-200g-0-01g">ISO 135 Digitální kapesní váha 200g/0,01g</a>, skvělý poměr cena - kvalita. Na výběr je z vah s nosností <a href="https://www.priceorcan.cz/vahy#f&variant-345=26468">100g</a>, <a href="https://www.priceorcan.cz/vahy#f&variant-345=26208">200g</a>, <a href="https://www.priceorcan.cz/vahy#f&variant-345=25988">500g</a> atp. Více parametrů najdete ve filtraci kategorie.

Pro koho:

Příležitost:

heureka

Ověřeno našimi zákazníky

Od našich zákazníků jsme dostali 98% pozitivních hodnocení

Velký výběr za příznivé ceny, super komunikace po emailu, vždy velká ochota poradit, možnost osobního vyzvednutí. Vynikající doprava, jeden den objednáno, druh&yacu

František

V obchodě už jsem v minulosti nakupoval a byl jsem spokojen. Dobrý výběr zboží za přijatelnou cenu. Jednoduchý nákup, rychlá dodávka.

Eda

Ráno jsem objednala a druhý den u mě zvonil kurýr s balíkem. Prostě luxusní dodání.

Johana

Rychlé jednání, spolehlivost a přehledný internetový nákup zboží. Doporučuji všem a pokud si neví rady, tak skvěle poradi.

Jonáš

Zboží došlo v pořádku, bylo mi včas i oznámeno, kdy dorazí. Nábytek mi byl ochotně smontován. Vše absolutně v pořádku.

Tomáš

slušné a rychlé jednání, vstřícný a ochotný personál od objednávky až po doručení, včetně montáže nábytku v bytě - vše supr

Jan

Ochota, příjemné vystupování, zejména paní Olgy, které bychom chtěli touto cestou moc, moc poděkovat. Vše bylo OK a velmi rychle vyřízeno. Kvalitní a dá se říci až nadstandardní služby včetně dovozu (dopravy). +Rychlost, spolehlivost, ochota vstřícnost.

Karel

Zboží došlo v pořádku, bylo mi včas i oznámeno, kdy dorazí. Nábytek mi byl ochotně smontován. Vše absolutně v pořádku.

Miroslava